picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

gadżety reklamowe z nadrukiem, szukam online ?

gadżety reklamowe z nadrukiem, szukam online ?

Jaki gadżet reklamowy jest teraz modny? Nie niesłychanie się w tym orientuje, a chce zamówić coś dla własnej firmy.

Rafałek34

Posty: 1

 
Moje zdanie jest takie, iż jeśli nie wiemy, co komuś nabyć to wchodzimy na stronę z prezentami na każdą okazję i to sprawdzamy. Nie ma lepszego rozwiązania, dlatego nie ma, co tracić czasu. Pomysłów jest sporo na takiej stronie, dlatego indywidualnie będzie można dopasować to, co spodoba się tej osobie, dla której prezent mamy zamówić.

Riko64

Posty: 10

 
Moje zdanie jest takie, że jeśli nie wiemy, co komuś kupić to wchodzimy na stronę z prezentami na każdą okazję i to sprawdzamy. Nie ma lepszego rozwiązania, dlatego nie ma, co tracić czasu. Pomysłów jest wiele na takiej stronie, dlatego indywidualnie będzie można dopasować to, co spodoba się tej osobie, dla której prezent mamy zamówić.

shelby

Posty: 26

 
Jedni gadżety lubią, a inni nie. Mam w tym doświadczenie i wiem, że im bardziej oryginalne kupujemy gadżety tym ludzie chętnie chcą je ze sobą zabierać, dlatego warto się poważnie zastanowić nad tym, które oferty zamówić. Chcemy przecież mieć duże zyski, a nie straty.

frunet

Posty: 4

 
Jest tyle gadżetów żeby każdy coś znalazł. Nawet, jeśli zależy nam tylko na bardzo niskich cenach to można znaleźć coś wartościowego. Na początek trzeba wejść na ofertę takiej firmy, która gadżetami się zajmuje. Zorientujemy się w tym ile ma to nas kosztować i ile trzeba zamówić.

Yuri20

Posty: 5

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture