picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Skuteczna naprawa lamp

Skuteczna naprawa lamp

Cześć, mam niesłychanie stary żyrandol i słyszałam, iż można go odnowić. Myślicie, iż taka renowacja jest dobra? Korzystaliście z tego? Opłaca się odnawiać żyrandol czy lepiej kupić sobie nowy? Co o tym sądzicie?

Niesłychanie zależy mi na waszych poradach więc czekam na nie z niecierpliwością.

Krzychoo

Posty: 14

 
Cześć, mi również zależy na oddaniu żyrandola do odnowy, bowiem z biegiem czasu stracił sporo na wyglądzie. Wiecie może gdzie się zajmują takimi rzeczami? Bardzo zależy mi na szczerych odpowiedziach i prawdziwych informacjach.

Liczę na waszą pomoc i czekam z niecierpliwością na informacje.

pantin

Posty: 21

 
Hej, bardzo polecam wszystkim miłośnikom starości sklep „archiwum” jest on najlepszy, posiada najładniejsze rzeczy, bardzo lubię do niego chodzić, ma bardzo atrakcyjne ceny, posiada tez możliwość odnawiania rzeczy. Możecie poczytać o nim na jego stronie internetowej www.archiwumlamp.pl, polecam go wszystkim moim znajomym, jest on najlepszy, zobaczycie sami.

Pozdrawiam gorąco.

rumcajs82

Posty: 16

 
Witam, bardzo zależy mi na zakupie starego żyrandola, natomiast nie mam pojęcia gdzie go znajdę, bardzo liczę na waszą pomoc, jeżeli możecie to bardzo proszę wypowiadajcie się na dany temat i doradźcie mi w danej sprawie, będę ogromnie wdzięczna.

Dziękuje z góry wszystkim serdecznie.

@malpka

Posty: 21

 
Dzień dobry, jeżeli chcecie oddać żyrandol do odnowy to niezwykle idealnym rozwiązaniem jest „archiwum” tam najlepiej zajmom się waszym żyrandolem. Pracują tam niezwykle fachowe osoby, jakie znają się na rzeczy i niezwykle staraninie wykonują swoja pracę.

Będziecie zadowoleni z usług jakie oni tam zapewniają oraz z niezwykle atrakcyjnych cen.

wicio149

Posty: 19

 
Cześć, niezwykle zależy mi na zrobieniu pięknej lampy, to oznacza na odnowieniu jej bowiem jest już stara i źle się prezentuje. Szkoda mi ją jest wywalić bowiem to pamiątka po prababci. Może znacie jakiś porządny sklep, który oferuje takie usługi? Czekam z niecierpliwością na wsze informacje.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

kapishon

Posty: 22

 
Cześć, jestem miłośniczką starości i niesłychanie zależy mi na kupnie czegoś niesłychanie starego a zarazem ładnego i kosztownego. Bardzo zależy mi na tym aby sklep w, którym kupie dana rzecz będzie profesjonalny, oraz abym miała w czym wybierać. Bardzo proszę o podanie mi nazwy takiego sklepu, jeśli go znacie.

Dziękuje serdecznie.

Szaju

Posty: 20

 
Dzień dobry, bardzo polecam sklep „archiwum” moja mama tam wielokrotnie kupuje różnego rodzaju starocia do domu, gdyż bardzo się w tym lubuje. Mówi, iż to najlepszy sklep z którego korzystała. Więc może wam tez przypadnie do gustu.

Zobaczcie sami. Pozdrawiam.

Kruk

Posty: 17

 
Dzień dobry, bardzo zależy mi na kupnie starego żyrandola do głównego pokoju w moim domu, ma on być bardzo efektowny. Słyszałem, że takie rzeczy można odszukać w sklepie archiwum, natomiast nie wiem czy należałoby tam jechać, co wy o tym siądziecie?

Możecie mi coś doradzić na ten temat?

joziq34

Posty: 18

 
Dzień dobry, bardzo wielokrotnie korzystam z usług sklepu „archiwum” albowiem to w nim są najlepsze i najatrakcyjniejsze przedmioty, które mi się podobają.

Usłyszałam jakiś czas temu o danym sklepie od znajomej i od tamtej pory tylko w nim robię zakupy, jest najlepszy.

BMGMIREK

Posty: 35

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture