picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

montaż klimatyzacji strzegom

montaż klimatyzacji strzegom

Dzień dobry. Kto prędko i profesjonalnie zajmie się montażem klimatyzacji w Strzegomiu?

gruszk56

Posty: 7

 
Usługi z zakresu naprawy pralek w Kłodzku bez zarzutu realizuje ta firma: www.serwis-agd-dzierzoniow.pl. Korzystałem z ich usług dwukrotnie. W obydwu przypadkach nie miałem nawet najmniejszych zastrzeżeń. Pozdrawiam serdecznie.

grubasek

Posty: 9

 
Zawsze przed tym, gdy jestem zmuszony wezwać serwis agd podejmuję decyzję, aby zweryfikować opinie na temat co najmniej kilku przedsiębiorstw z tej branży. To podstawa :)

wigry00

Posty: 11

 
Moim zdaniem naprawa pralek to dochodowy biznes. Niedawno wezwałem fachowca, który za 30 minut pracy zainkasował ponad 100 zł. Niezła sprawa.

Ryszardzik3

Posty: 9

 
Widzę, iż na terenie Wałbrzycha działa całkiem sporo serwisów agd. W związku z tym wybór pozostaje satysfakcjonująco szeroki. To pozytywne.

xxx000

Posty: 17

 
Moim zdaniem montaż klimatyzacji w Strzegomiu powinniście powierzyć profesjonalnej firmie, gdyż wyłącznie wówczas będzie istniało gigantyczne prawdopodobieństwo, że usługi zostaną wykonane w odpowiedni sposób. Przynajmniej ja w ten sposób podchodzę do sprawy.

Dax90

Posty: 14

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture