picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

siatka ochronna na pryzmy, gdzie kupię?

siatka ochronna na pryzmy, gdzie kupię?

Witam. Czy znacie jakiś oferujący tabletki na krety sklep, który prowadzi sprzedaż wysyłkową? Dajcie znać.

Banaś23

Posty: 6

 
Od kilku dni zastanawiam się nad tym, gdzie nasiona kukurydzy sklep zaoferuje mi najtaniej. Do tej pory nie wpadłem na to, aby skorzystać z porównywarek cenowych, jednak to bardzo dobry pomysł, który za chwilę wdrożę w życie. Mam nadzieję, że uda mi się w ten sposób oszczędzić dość istotną kwotę. Pozdrawiam serdecznie.

Gruamer

Posty: 5

 
W korzystnej cenie siatka ochronna na pryzmy dostępna jest przede wszystkim w obrębie tego sklepu internetowego: https://super-rolnik.pl/oferta?keyword=siatka%20ochronna#ofertaProduktowa. Zamawiałem ją od nich i nie mam najmniejszych zastrzeżeń.

gruszk56

Posty: 9

 
Od pewnego czasu odżywki dolistne na zboża kupuję za pośrednictwem sklepu internetowego, który zarekomendowaliście w obrębie tego forum dyskusyjnego. Nie ukrywam, iż w ten sposób oszczędzam dość istotne kwoty. Bardzo dziękuję za rady.

kondziu

Posty: 15

 
Od kilku dni zastanawiam się nad tym, gdzie nasiona kukurydzy sklep zaoferuje mi najtaniej. Do tej pory nie wpadłem na to, aby sięgnąć z porównywarek cenowych, jednak to niezwykle dobry pomysł, który za chwilę wdrożę w życie. Mam nadzieję, iż uda mi się w ten sposób oszczędzić dość istotną kwotę. Pozdrawiam serdecznie.

zeus83

Posty: 13

 
Wiadomo, iż istotne znaczenie ma to, aby tabletki na krety sklep oferował w korzystnych cenach. Tymczasem różnice między ofertami są naprawdę ogromne.

Babeczka

Posty: 16

 
Nie miałem zielonego pojęcia na temat tego, że odżywki dolistne mogę kupować w Internecie. Mało tego przekonałam się, że ceny obowiązujące w Internecie są zdecydowanie korzystniejsze niż w sklepach. Pozdrawiam Was.

Modniś

Posty: 18

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture