picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Kora sosnowa

Kora sosnowa

Szukam pomysłu na zaaranżowanie ogrodu. Co myślicie aby wykorzystać korę ogrodową? Gdzie kupie tanio w małej ilości?

Mnert67

Posty: 15

 
Hej, moja mama prosiła abym zapytała się was co sądzicie na temat kory sosnowej?

Będę wam bardzo wdzięczna za wasze szczere odpowiedzi gdyż chcę aby nasz ogródek wyglądał bardzo pięknie oraz aby był funkcjonalny. Czekam z niecierpliwością i pozdrawiam.

DevilScream

Posty: 24

 
Hej, możecie mi powiedzieć coś więcej na temat kory sosnowej? Mam zamiar ja nabyć hurtem jednak jeszcze troszkę się waham. Mogą wypowiedzieć się na dany temat te osoby, jakie posiadają w ogródkach dany produkt?

Będę niezmiernie wdzięczna. Z góry serdecznie dziękuję za wszelkie informacje oraz pozdrawiam.

Dr-House

Posty: 24

 
Mnóstwo osób twierdzi, że kora sosnowa jest niezwykle świetnym rozwiązaniem na pozbycie się chwastów lecz czy przy tym ładnie wygląda? Mam piękny ogród, który potrzebuje sporo pracy, czy kora mi w tym troszkę pomoże a przy tym nie zepsuje piękna mojego sadu? Będę wdzięczna za szczere wypowiedzi.

Pozdrawiam.

sonio

Posty: 22

 
Witam serdecznie, niezwykle zależy mi na pięknym ogródku ale potrzebuje to ode mnie sporo pracy i czasu natomiast z tym mam kłopot bowiem nie ma mnie w wielu przypadkach w domu.

Możecie doradzić mi jak mam to wykonać? Będę wam ogromnie wdzięczna, czekam więc na wasze wypowiedzi.

MAx_elo

Posty: 22

 
Dzień dobry.

Moja siostra bardzo kocha urządzać swój ogród i sad jednak wymaga to od niej mnóstwo procy i czasu chciałabym jej troszkę pomóc w tym i uprościć jej to obowiązek. Co myślicie o http://www.kora-ogrodowa.net? Pożądane byłoby tam zamówić korę sosnową, jaka hamuje porost chwastów i zatrzymuje wilgoć oraz chroni korzenie przed zimnem?

Czekam na szczere informacje. Pozdrawiam.

GIZIU

Posty: 26

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture