picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Kupuje ktoś sadzonki borówki amerykańskiej ?

Kupuje ktoś sadzonki borówki amerykańskiej ?

Szukam sprawdzonej hurtowni sadzonek. Koniecznie internetowej, ale pewnej, z jakiej oferty już korzystaliście. Dziękuję.

merylk67

Posty: 9

 
No proszę, widzę, że jest wielkie zainteresowanie sadzonką borówki amerykańskiej. Swoją mam już od paru lat i rzeczywiście polecam ten owoc do ogrodu. Można z nich zrobić super przetwory, to niezmiernie cenny owoc w profilaktyce chorób serca i nowotworowej.

Warszawiak

Posty: 10

 
To super hurtownia, z dobrymi cenami i wysokiej jakości sadzonkami krzewów ozdobnych http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_magnolie_krzewy_ozdobne.php. Polecam.

Marti

Posty: 8

 
Ja mam jodłę kaukaską w ogrodzie, ma już około 4 metrów. Wiem, że potrafi urosnąć nawet do 10. Najwięcej uciechy mają dzieci z szyszek :) Super polecam, pięknie się prezentuje i nie wymaga żadnych zabiegów pielęgnacyjnych :)

johny11

Posty: 15

 
Mają świetne odmiany sadzonek krzewów ozdobnych. Nawet niesłychanie oryginalnych okazów. Swoją drogą moje posadziłam w ogrodzie już w tamtym roku i zobaczymy co będzie z nich w sezonie. Kupiłam mrozoodporne odmiany, podobno są niesłychanie wytrzymałe na wszelkie warunki atmosferyczne, czas pokaże :) Pozdrawiam.

Jacuś

Posty: 14

 
Nie wiem też co wybrać z sadzonek krzewów ozdobnych. Podoba mi się sporo, ale nie wiem jak ma się to do moich warunków w ogrodzie, może lepiej będzie skontaktować się z jakimś specjalistą :)

namok

Posty: 15

 
No takie możliwości są. Już od paru lat hoduję borówkę amerykańską wysoką i nie narzekam, sprzedaję gospodarstwu od sadzonek i tak w sezonie zawsze parę złotych mi dodatkowo wpadnie. Nie powiem, trzeba włożyć trochę pracy, lecz mnie sprawia to satysfakcję. Polecam działać:)

Hymnny4

Posty: 26

 
W tym roku też rzucam się na głęboką wodę, sadzonki borówki amerykańskiej już kupione, będziemy działać. Trzymajcie kciuki.

Becik45

Posty: 21

 
Mnie zależy na sadzonkach krzewów owocowych, jakie dają owoce tego samego sezonu, a chyba tak nie jest w wypadku większości. Może zdecyduję się na borówkę, niemniej jednak sama naprawdę nie wiem. Teraz będę miała więcej czasu, bowiem będę na urlopie wychowawczym, więc poszukuję możliwości nawet zarobkowych z uprawy :)

johncena67

Posty: 14

 
A mnie niezmiernie podoba się świerk srebrny i nie wiem czy nie skuszę się w przyszłym roku na takie właśnie drzewko na świętą :) Ma ładne niebieskawe igiełki, widziałam u znajomych, niezmiernie długo się trzyma, pomimo tego, że w domciu jest ciepło.

Eksperttt45

Posty: 24

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture