picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

domy hiszpania, szukam!

domy hiszpania, szukam!

Witam. Jaki budżet powinienem posiadać, gdy interesuje mnie kupowanie nieruchomości hiszpania?

Meryk87

Posty: 7

 
Nie miałem do tej pory zielonego pojęcia, które ceny nieruchomości w hiszpanii obowiązują. Przekonałem się o tym dopiero wtedy, gdy przeczytałem Wasze wypowiedzi na forum.

Andzia

Posty: 6

 
Posiadam namiary na biuro nieruchomości hiszpania calpe, które sprostało moim oczekiwaniom. Mogę Wam je wysłać w prywatnej wiadomości.

ruszell

Posty: 9

 
Wybierzcie kogoś, dla kogo sprzedaż nieruchomości w hiszpanii to codzienność. W przeciwnym wypadku będzie istniało ryzyko, iż na transakcji nie zyskacie, a wyłącznie stracicie. Posłuchajcie kolegi z dużo większym doświadczeniem :)

Lupusx

Posty: 8

 
Zupełnie nie wiedziałem do kogo się zwrócić, jeśli chodzi o sprzedaż nieruchomości w hiszpanii. Dopiero Wasze wypowiedzi na forum mnie ukierunkowały...

Yuri20

Posty: 6

 
Posiadam namiary na biuro nieruchomości hiszpania calpe, jakie wykazuje się sporą elastycznością na etapie współpracy. Wydaje mi się, iż bylibyście usatysfakcjonowani z jego usług. W razie czego odezwijcie się do mnie w prywatnej wiadomości.

dobrusia

Posty: 11

 
Polecam skontaktować się z nimi: levantesol.com, gdy w obrębie Waszych zainteresowań pozostaje zakup nieruchomości hiszpania. Jestem przekonany, że pomogą Wam w kompleksowy sposób. Tak było w moim przypadku.

Hymnny4

Posty: 9

 
Ciekawiło mnie to czy nieruchomości w hiszpanii znajdują się w moim zasięgu finansowym. Szybko okazało się, że mogę zrealizować taką inwestycję. Rewelacyjna sprawa.

Moderator

Posty: 25

 
Moim zdaniem kupowanie nieruchomości hiszpania to niesłychanie dobry pomysł. Kluczowe znaczenie ma jeszcze to, w jaki celu kupujecie dom w tym kraju :)

FFelxus

Posty: 21

 
Z własnych doświadczeń mogę potwierdzić, iż istnieje biuro nieruchomości hiszpania calpe, które w 100% potrafi sprostać oczekiwaniom nawet najniezwyklej wymagających inwestorów. Współpracowałem z nimi, więc mogę dać namiary na priv :-)

joziq34

Posty: 18

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture