picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

kalkulator kredytu mieszkaniowego, gdzie warto ?

kalkulator kredytu mieszkaniowego, gdzie warto ?

Interesuje się kredytami hipotecznymi bez wkładu własnego, ale nie za bardzo wiem gdzie takie oferty można znaleźć.

korasek

Posty: 1

 
Nie jest zbyt wiele ofert z kredytami hipotecznymi bez wkładu własnego, bo każdy z banków dziś chcę zabezpieczenia. Na pewno należałoby sprawdzać niesłychanie dokładnie oferty i kalkulator jak najniezwyklej się do tego nadaje. Jest darmowy i do niczego nas te wyliczenia nie zobowiązują, wobec tego należałoby wszystko sobie zbadać.

SABUR

Posty: 14

 
Wiem jak wygląda szukanie kredytu hipotecznego bez wkładu własnego, zatem polecam korzystać z pomocy kalkulatora i kogoś, kto się na kredytach bardzo dobrze zna. W ten sposób można zaoszczędzić bardzo sporo czasu. Można także odnaleźć oferty atrakcyjne dla nas.

Marioleczka

Posty: 8

 
Zawsze korzystam z kalkulatora rat kredytu ze strony http://kredytps.pl i jestem zadowolony. Mamy tutaj najwięcej ciekawych informacji o kredytach, dlatego dopasowanie czegoś dla siebie jest wtedy o wiele łatwiejsze.

abardyt

Posty: 12

 
Nie chciałoby mi się dzwonić za każdym razem do banku. Tam zresztą dopóki umowy się nie podpisze to tylko zachęcają i mówią o zaletach. Jeśli ktoś się na tym nie zna to może popełnić błąd i wybrać niestosowny kredyt.

Ryszardzik3

Posty: 7

 
Kredyty hipoteczne wbrew pozorom znacząco się różnią. Niewiele osób o tym wie, wobec tego wybierają pierwszy lepszy bank i zawierają z nim umowę. To nie ma sensu, albowiem można obecnie porównać sobie prędko inne oferty. W ten sposób dotrzemy do takiej, która akurat w naszym przypadku jest najbardziej znana.

Marioleczka

Posty: 2

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture