picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

serwis Vaillant, dobra firma ?

serwis Vaillant, dobra firma ?

Wyższe będzie gazowe ogrzewanie w domu czy elektryczne? Firma Viessmann serwis jest godna polecenia czy szukać jednakże kogoś innego?

Alibas67

Posty: 2

 
Nie mam gazu z sieci, a jakoś bomby nie chce mieć na działce, dlatego wolę już prąd niż gaz. Na pewno gaz jest praktyczny, piec mały, ale jednak koszty jak dla mnie są zbyt wysokie i to zdecydowało o wybraniu innego zasilania. Takie jest może zdanie.

mniszek56

Posty: 10

 
Mam piec na ekogroszek, zużywamy niecałe dwie tony w sezon. Nie mam tańszego i bezpieczniejszego rozwiązania. Podajnik, sterownik i problem rozwiązany. Gaz? Mamy w samochodzie i my wystarczy, niemniej jednak jak ktoś lubi to niech stawia na firmowe piece i dobry serwis.

Marioleczka

Posty: 3

 
Próbowałem naprawiać piece vaillant Warszawa, lecz to nie jest proste. To urządzenie jest niezmiernie skomplikowane, wobec tego lepiej tam nic nie robić. Znajomy tak sobie piec rozregulował, że gość z serwisu dwa dni u niego siedział. Naturalnie musiał za to wszystko słono zapłacić. To, co dla fachowców zostawmy właśnie fachowcom.

WacDEC

Posty: 10

 
Próbowałem naprawiać piece vaillant Warszawa, ale to nie jest proste. To urządzenie jest bardzo skomplikowane, dlatego lepiej tam nic nie robić. Znajomy tak sobie piec rozregulował, że gość z serwisu dwa dni u niego siedział. Oczywiście musiał za to wszystko słono zapłacić. To, co dla specjalistów zostawmy właśnie specjalistom.

marcinmg

Posty: 4

 
Jeżeli mam kłopot to naprawą pieców viessmann w Warszawie zajmuje się ten serwis https://grzeko.pl zatem mogę ich polecić. To fachowcy, którzy na czas przyjechali i przed mrozem wszystko naprawili. Mają wiedzę i co ważne dysponują większością części zamiennych.

Yuri20

Posty: 10

 
Koszty utrzymania takiego ogrzewania są zależne od wielu czynników. Znajomy ma nowy dom to płaci mniej niż ja za ekogroszek, ale w moim starym domu koszty byłoby wysokie. Zanim zlecicie montaż pieców vaillant z Warszawy wszystko sobie analizujcie i przeliczajcie.

AGDDDy1

Posty: 6

 
Stać Cię to zamawiasz montowanie pieca vaillant Warszawa i weselisz się bezobsługowym ogrzewaniem. Nie stać Cię? Szukasz innego rozwiązania, które da daje efekty, na jakich Ci zależy, czyli chcesz żeby było tanio.

Dzidzia

Posty: 6

 
Pytałem u źródła o gaz. Odwiedziłem serwis vaillant w Warszawie i przekonali mnie. Koszty nie są wcale takie duże. Przecież piec z podajnikiem też nie jest tani, a zajmuje dużo miejsca.

Azazel412

Posty: 15

 
Pytałem u źródła o gaz. Odwiedziłem serwis vaillant w Warszawie i przekonali mnie. Koszty nie są wcale takie gigantyczne. Przecież piec z podajnikiem też nie jest tani, a zajmuje mnóstwo miejsca.

żabka45

Posty: 8

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture