picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Spływy kajakowe po Tanwi, organizacja ?

Spływy kajakowe po Tanwi, organizacja ?

Czy ktoś z was był kiedyś na spływie kajakowym po Tanwi i jest w stanie powiedzieć czy naprawdę jest to dobra zabawa?

Wariat

Posty: 8

 
Spływ kajakowy po Tanwie dla całej rodziny polecam Ci zorganizować przez firmę: http://www.splywytanew.pl. Sam z jej usług już dużo razy korzystałem i zdecydowanie polecam Ci jej usługi gdyż są faktycznie solidne.

Tomcio

Posty: 20

 
Po pierwsze powinieneś zapomnieć o swoich obawach ponieważ spływy kajakowe nie są wcale niebezpieczne a ryzyko wypadnięcia z kajaku jest naprawdę bardzo niewielkie.

NowePRO

Posty: 18

 
Przed samym spływem kajakowym po Tanwie zostaniesz poinstruowany na temat tego w jaki sposób postępować aby nic Ci się nie stało. Na pewno sobie więc poradzisz podczas tego typu spływu.

Robuś

Posty: 24

 
Nie ulega wątpliwości, że kajaki to doskonały sport, który dostarczy Ci mnóstwa wyśmienitej zabawy. Moim zdaniem nie powinieneś się nawet zastanawiać nad tym czy należałoby.

23_45411

Posty: 24

 
Jeżeli nie posiadasz swojego kajaka to podczas spływu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu. Dostępnych jest bardzo wiele kajaków na których będziesz mógł pływać.

Lupusx

Posty: 12

 
Jeśli urlop zamierzasz spędzić w domu to jest to moim zdaniem najgorsze wyjście. Tani i dostarczający mnóstwa radości jest bowiem spływ kajakowy na Tanwie.

123doer

Posty: 19

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture