picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

szybki kurs angielskiego online, poszukuję

szybki kurs angielskiego online, poszukuję

Chciałabym się dowiedzieć, czy znacie firmę, która oferuje język angielski dla początkujących przez internet? Chciałabym się nauczyć w łatwy sposób języka obcego.

untelekt

Posty: 2

 
Może Ci się przydać kurs języka angielskiego webinar. Odnajdziesz wiele ofert poprzez internet, nie musisz przecież szukać kursu w swoim mieście. Takie kursy mają mnóstwo zalet, zatem brałabym to pod uwagę wybierając kurs dla siebie, czy swojego dziecka.

alliknet5

Posty: 13

 
Zapisz się na język angielski dla początkujących przez internet. Teraz jest to bardzo popularne i niesie ze sobą wiele korzyści.

ciumar1

Posty: 3

 
Powiem Ci, że ja zapisałam swoje dziecko przez internet. My podjęliśmy decyzje o angielski online dla dzieci w tej firmie https://questfe.pl. Materiały dostosowane są do tempa naszego dziecka. Moje dziecko przez 12 tygodni nauczyło się bardzo wiele.

berry182

Posty: 29

 
Możesz zdecydować się na naukę przez internet. Nauka języka angielskiego online jest bardzo łatwa i szybka. W ciągu kilku tygodni możesz nauczyć się wielu słówek, gramatyki, a także płynnie rozmawiać po angielsku.

Laleczka

Posty: 5

 
Zapisz się na język angielski dla początkujących poprzez internet. Teraz jest to niesłychanie sławne i niesie ze sobą mnóstwo korzyści.

Yuri20

Posty: 2

 
Szybki kurs angielskiego online jest zdecydowanie tańszy, niż te oferowane w szkołach stacjonarnych. Poza tym możesz uczyć się, kiedy tylko chcesz i gdziekolwiek jesteś. Nie musisz kilka razy w tygodniu jeździć do szkoły.

WacDEC

Posty: 8

 
Wydaję mi się, iż przydałby Ci się kurs angielskiego online dla dorosłych. Mnóstwo firm w internecie proponuje tego typu kursy, dzięki którym nauczysz się rozmawiać i pisać w języku angielskim.

Czarek

Posty: 17

 
Zapisz się na szybki kurs języka angielskiego przez internet. W internecie jest wiele tego typu ofert, dlatego możesz dopasować kurs do swoich możliwości.

DaNceR

Posty: 7

 
Może przydać Ci się język angielski online webinar. Udostępniane materiały przez szkoły językowe pomogą Ci nauczyć się wielu nowych słówek, a także rozmawiać w języku angielskim.

Phylu

Posty: 11

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture